ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

طالع بینی نوین با استفاده از حروف ابجد صغیر با استفاده از حروف ابجد صغیر

خصوصیات عدد دو طالع بینی نوین

خصوصیات عدد ۲

اکثر دوها احساساتی بوده و گاهی هم نسبت به دیگران احساس مسئولیت دارند ، عیب دیگران را می بینند و گاهی هم از خودشان انتقاد می کنند ، دوها در ابراز احساسات و دوستی و عشق نیز عجول هستند اما خیلی زود آرام و سرد می شوند.

دوها اکثرا انسانهای موفقی هستند و راز این موفقیت همکاری و تعادل است ، خوش بین و مقاوم هستند و از اکثر توانایی های خود آگاه هستند.

اما کمی در کارها دمدمی مزاج هستند ، یعنی ممکن از کاری را که با همکاری دیگران شروع کردند ، ناگهان رها کنند و یا نسبت به چیزی که با انگیزه ی زیادی شروع کردند ، ناگهان سرد شوند.

دوها هراز گاهی حس محدود بودن بیش از حد می کنند ، آنها به ظاهر متعادل و مسلط بر خویش هستند اما درواقع می دانند که تضاد ذهنی و فکری زیادی دارند و این یک عامل مهم در فشار روحی و روانی آنهاست.

دوها از دیگران ایراد می گیرند اما این کار از حس مسئولیت آنهاست.

طالع بینی نوین - خصوصیات عدد دوطالع بینی نوین – خصوصیات عدد دو

دوها اگر کاری را با همکاری دیگران شروع کنند حتما موفق خواهند بود چون ضمن همکاری با دیگران می توانند توانایی و خلاقیت بیشتری از خود نشان دهند و انرژی و استعداد درونی خود را آزاد کنند.

این افراد می توانند جملات خود را با کلمه ( ما می توانیم ) شروع کنند تا موفقیت های بسیاری را در زندگی و کار به دست آورند.

اگر مثبت اندیشی را چاشنی زندگی کنند ، علاوه بر رسیدن به آرامش و اعتماد به نفس کامل ، راه را برای رسیدن به موفقیت واقعی هموار می کنند.

دوها وقتی در فشار عاطفی قرار بگیرند سعی می کنند مقاوت کنند و این عمل موجب تنش جسمی و روانی منفی در آنها می شود که علیرقم بنیه قوی ذاتی که دارند ، روح آنها در خطر آسیب دیدگی قرار میگیرد.

دوها اکثرا در زندگی نقش آفرین هستند ، از نظر شغلی می توانند از عهده مدیریت ، ریاست ، رهبر و فرمانده بودن به خوبی برآیند.

دوها گاهی در احساتی بودن زیاده روی می کنند و نسبت به دیگران بیش از حد احساس مسئولیت دارند ، گاهی در تصمیم گیری دچار وسواس می شوند و این ترس در آنها وجود دارد که ممکن است شکست بخورند.

تقریبا همه دوها دسترسی کاملی به ناخودآگاه ذهن خود دارند ، به همین دلیل است که آنها می توانند در زمانی که افکار منفی و مخرب به سراغشان می آید ، به راحتی با تلقینات مثبت و تجسم ذهنی مثبت اندیش گونه ، ذهن خود را به نوعی هیپنوتیزم کنند و در امور خانوادگی ، اجتماعی و شغلی به موفقیت بزرگی دست یابند.

بازگشت به بخش >>> طالع بینی نوین

باتشکر از سایت های پیچک و ایران حافظ و پارس اسکین که ما را در ساخت این برنامه یاری کردند.

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای 1milion.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:1milion.ir | نقشه سایت