ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

طالع بینی نوین با استفاده از حروف ابجد صغیر با استفاده از حروف ابجد صغیر

خصوصیات عدد ده طالع بینی نوین

خصوصیات عدد ۱۰

ده ها ویژگی های خاص و ارزشمند زیادی دارند، از ویژگی های مثبت آنها این است که آنها افرادی خلاق و هوشمند هستند و از استعداد های درونی خود به خوبی برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کنند.

در ویژگی های منفی آنها اگر پیش رفند تا اعتیاد و انحراف نیز خواهند رفت ، آنها در مقابل الهام های درونی خویش کمی گیج و گنگ بوده و در مواقعی فورا عصبی می شوند.

طالع بینی نوین - خصوصیات عدد دهطالع بینی نوین – خصوصیات عدد ده

اگر دارای اعتماد به نفس واقعی نباشند ، اکثرا لاف زن خواهند بود.

آنها از انتقاد دیگران نسبت به خودشان میترسند و اکثرا خودشان راهی را برای زندگی خود انتخاب می کنند.

ده ها بسیار مقاومت بالایی دارند ، بخصوص اگر بتوانند به اعتماد به نفس واقعی خودشان برسند ، می توانند از بسیاری از مشکلات و سختی های زندگی به راحتی عبور کنند و به اهداف خود برسند.

ولی چنانچه نتوانند استعداد و انرژی خود را بروز دهند ، معمولا موجب ناراحتی هایی می شود ، از جمله ناراحتی جسمی و روحی و حتی اعتیاد.

ده ها حتما باید روزانه پیاده روی کنند ، هوای آزاد در طبیعت باعث زندگی پرنشاط در آنها می شود ، آنها می توانند از این راه انرژی منفی خود را خارج کرده و انرژی مثبت را جایگزین کنند.

ده ها گاهی با غریبه ها روابط دوستانه تر و بهتری نسبت به رابطه با اعضای خانواده خود دارند. در مواقع عصبانیت ، ممکن است به خودشان آسیب برسانند یا هنگامی که نا امید می شوند دست به خود کشی بزنند. گاهی هم خشم خود را سر خانواده یا دوستان خود خالی می کنند.

البته اگر ده مثبتی باشند قطعا فردی توانا ، مردم دوست ، خلاق ، با اعتماد بنفس و موفق است ، ده های مثبت افرادی کوشا و توانمند هستند که در بعضی از آنها شفابخشی روحی نیز دیده می شود .

ده ها انرژی شفا دهنده ای دارند ، چنانچه مثبت اندیش باشند و به بصیرت کاملی در این انرژی برسند می توانند این انرژی را به حرکت درآورند و از این انرژی علاوه بر درمان دیگران ، برای خود درمانی هم استفاده کنند.

آنها تا وقتی که به اعتماد بنفس کامل نرسند ، نخواهند توانست زندگی را آن طوری که باید ، تجربه کنند و همواره به دیگران متکی خواهند بود. ولی هر زمان که به اعتماد به نفس کاملی برسند و کنترل زندگی را در دست خودشان داشته باشند و خود را از متکی بودن بهدیگران آزاد کنند ، می توانند به توفیقات خوبی دست یابند.

ده ها اگر برای درآمد بیش از حد تلاش کنند ، هنگامی که درآمد مد نظر خود را به دست آورند ، احساس رضایت ندارند و چنانچه نسبت به درآمد خود بی تفاوت باشند ، به شرط آنکه هدف معنوی در کار باشد ، احساس رضایت خواهند داشت ، در غیر این صورت با پشیمانی موجه شده احساس بدی خواهند داشت.

ده ها اگر میخواهند به راحتی به اهداف مادی و معنوی برسند این خصوصیات را در خود تقویت کنند : بصیرت ، صداقت ، انتخاب هدف و نوشتن آن به همراه تاریخ ، استفاده از همت و اراده فردی.

عدم توجه به موارد فوق ، باعث می شود نه تنها به لحاظ مادی و معنوی موفق نشوند بلکه احساس نا امیدی و سرخوردگی کنند یا به فردی منفی گرا تبدیل شوند که ممکن است شرایط گوناگونی از جمله خشم ، ترس ، افسردگی ، خجالتی و بیماری های روحی و جسمی به سراغشان برود.

افراد منفی گرا اکثرا درد های تناسلی ، زانو درد ، قلب درد و احتمالا درد در ستون فقرات خود دارند و باید همواره مراقب افکار و اعمال خود باشند.

ده های مثبت اندیش افرادی پر انرژی و قوی ، دارای فکرها و ایده های روشن ، موفق در امور تجاری و اجتماعی ، الهام گیرنده ، دارای احساس مسئولیت و قابلیت پیشرفت در هر کاری را نیز دارند .

بازگشت به بخش >>> طالع بینی نوین

باتشکر از سایت های پیچک و ایران حافظ و پارس اسکین که ما را در ساخت این برنامه یاری کردند.

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای 1milion.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:1milion.ir | نقشه سایت