ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

ریپل (Ripple) اعلام کرده است امکان ایجاد استیبل کوین ها در لجر (ledger) ایکس آر پی (XRP) به زودی فراهم خواهد شد ریپل (Ripple) اعلام کرده است امکان ایجاد استیبل کوین ها در لجر (ledger) ایکس آر پی (XRP) به زودی فراهم خواهد شدریپل (Ripple) اعلام کرده است امکان ایجاد استیبل کوین ها در لجر (ledger) ایکس آر پی (XRP) به زودی فراهم خواهد شد

بیت کوین

شبکه خدمات مالی مبتنی بر بلاکچین (Blockchain) ریپل نت (RippleNet) یک کیف پول ایمن ، راحت و آسان برای دارندگان کریپتوکارنسی ایکس آر پی (XRP) فراهم می کند و ویژگی های موجود در لجر سیستم آنها در حال گسترش می باشد.

ریپل نت (RippleNet) از زمان راه اندازی آن در سال ۲۰۱۲ به طور قابل توجهی توسعه یافته است. کاربران این سیستم مدت ها است که امکان انجام تراکنش ها روی یک لجر غیر متمرکز(decentralized ledger) را دارند. به زودی آنها می توانند از یک ویژگی در شبکه استفاده کنند که به آنها امکان می دهد توکن های پشتیبان دارایی مانند استیبل کوین های موجود در لجر ایکس آر پی (XRP) را دریافت کنند.

طبق ویدئویی که ماه گذشته توسط ریپل منتشر شده بود ، مدیر ارشد فناوری ریپل دیوید شوارتز (David Schwartz) گفت که وی در حال کار بر روی اضافه کردن ویژگی های جدید به لجر کریپتوی این شرکت است. علاوه بر “توسعه اجماع هسته” ، شوارتز بر اظهارات گذشته اش در خصوص عدم توسعه یكی از ویژگیهای متداول بلاکچین (blockchain) پایبند ماند که گفته بود :

“گواه اثبات کار (Proof-of-Work) نوعی بن بست فناوری است.”

یکی از ویژگی های ریپل که ممکن است به زودی رونمایی شود ، به اشخاص ثالث امکان می دهد کریپتوکارنسی های شخص ثالث دیگری را روی سیستم ایکس آر پی (XRP) راه اندازی کنند. جزئیات این ویژگی هنوز اعلام نشده است ، اما شوارتز خاطرنشان کرد: این گزینه می تواند برای معرفی توکن هایی با ارزش ثابت مانند استیبل کوین ها در لجر استفاده شود :

“یکی از ویژگی هایی که فکر می کنم بسیار هیجان انگیز است ، ویژگی ای است که به افراد امکان راه اندازی می دهد – خب ، استیبل کوین ها یکی از موارد استفاده آشکار هستند ، اما این ویژگی فقط مختص استیبل کوین ها نخواهد بود – بلکه در واقع دارایی هایی که به برخی از ارزش های خارجی وابسته اند را نیز پشتیبانی می کند .”

وضعیت ویژگی های جدید ریپل نت (RippleNet) در کنار سایر بلاکچین ها به چه صورت خواهد بود؟

تاکنون بسیاری از شبکه های مبتنی بر بلاکچین (blockchain) به کاربران خود اجازه داده اند استیبل کوین ها را راه اندازی کنند. با این حال ، شوارتز ویژگی ریپل را بسیار جالب دانست ، زیرا “نقدینگی توکن ها بر روی شبکه ریپل توسط مکانیک لجر تضمین شده اند.”

تعداد شرکت هایی که از سایر کشورها به این شبکه پیوسته و از فناوری ریپل استفاده می کنند افزایش یافته است. با رونق گرفتن این شبکه ، ریپل در سایر شبکه های انتقال مانند مانی گرام (MoneyGram) سرمایه گذاری زیادی انجام داده است و تمرکز بر روی توسعه این ویژگی ، به جای دیگر ویژگی ها ، می تواند زمینه ساز ایجاد قابلیت های جدید و متفاوت تری شود.

منبع: ریپل (Ripple) اعلام کرده است امکان ایجاد استیبل کوین ها در لجر (ledger) ایکس آر پی (XRP) به زودی فراهم خواهد شد


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای 1milion.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:1milion.ir | نقشه سایت